Bilgisayar Teknik Servis Yardım

'Donanım' forumunda akinraider tarafından 23 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. akinraider

akinraider Yeni Üye

arkadaslar Bilgisayar ile ilgili bir sıkıntınız olursa bana Mail atarak yada Buraya Yazarak size Yardımcı olabilirim
    ...................................................

2. raprap95

raprap95 Yeni Üye

yaa arkadaşım benim pc daha yeni aldım vistaydı xp yaptım ama ekran kartı driveri yüklenmiyor bi yardm etsen çok sevinirim

3. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

Anakart'daki bios pilini çıkart ve 1 dk. kadar bekle sonra tekrar tak büyük ihtimal olacaktır eğer doğru driverları yüklüyorsan..Driverları hafızasında tutmuyor..Kardeşim aynı sorunu ben de yaşadım daha 1 hafta kadar önce...

4. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

Sorunu yazalı çok olmuş,farketmemişim pardon.Sen de sorunu nsl hallettiğini yazarsan sevinirim.

5. gırık

gırık Yeni Üye

bnm modemin arada internet we adsl ışıkları yanmıyo ve nete girmiyo kardeş bu neden olabilir

6. anktser

anktser Yeni Üye

Bilgisayar Teknik Servisi olarak; bilgisayar teknik servis 03124194140 bakım anlaşmaları,
    bilgisayar teknik servisi, notebook teknik servisi, bilgisayar donanım arızaları ,
    adsl modem kurulumu , evlere ve iş yerlerinize bilgisayar servisi, network kurulumu ,
    server kurulumu hizmetlerini 09.00 – 19.00 saatleri arasında sağlamaktayız.
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    [email protected]

7. ultranuh

ultranuh Yeni Üye

kardeş ben pc kasası alacağımda bununla ilgili hiç bir bilgim yok elimdeki para 700 tl anakartı işlemcisi ram i vb. ne almalıyım hiç bilmiyorum bilinen online satış sitelerinden link bulup buraya yazabilirmisin bu arada kasayı oyun için alıyorum yani assasıns creed , crysis, call of duty 4 u falan kaldırabilecek ve sonrun yaşamadan oynayabileciğim bir kasa lazım

Bu Sayfayı Paylaş