Arkadaşlar Konuyu Doğru Yere mi Açtım Bilmiyorum Ama Acil Bakın???

'Donanım' forumunda bukalemun_barış tarafından 25 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

:confused::confused::help::42: Elimde: "Hp Hewlett Packard Model: Deskjet 840C " yazıcı var. Bi tanıdıktan aldım fakat driver'ı yok. Bi türlü bulamadım. Çok araştırdım. Lütfen yardımcı olun,elinde olan falan varsa burda upload yapabilir,yada nerde bulabileceğim konusunda bilgilendirim. Yardımcı olursanız sevinicem. Acil cevaplarınızı bekliyorumm?? :42:

2. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak bi hayırlı vatandaş?? Konu açmışız sadece görüntülemişsiniz yorum yazan yok?!

3. AKDENİZ031988

AKDENİZ031988 Yeni Üye

DOSTUM SENİN İÇİN BİR KAÇ DRİVER UPLOAD ETTİM BAK Bİ BAKALIM UYUYOR MU. ŞAYET UYMUYORSA BANA MSN ADRESİNİ ÖZELİME AT SENİ EKLİYEYİM BERABER ARAYALIM İNTERNETTEN

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

4. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

Dostum çok sağol ya. Özeline de msj atıyorum grşrz msn'de. İnş. bu işime yarar.

5. AKDENİZ031988

AKDENİZ031988 Yeni Üye

seni ekledim dostum. nasıl bunlar işine yarayabil dimi

6. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

Hayır dostum yaramadı. Knşlım özelden. Bu arada bana burdan gönderdiğin cvplar msn adresime uyarı olarak gelmiyor. Önceden forumturka'da bi yazıma cvp atıldığında mail geliyordu adresime. Neden artık gelmiyor onu da anlamış değilim???

7. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

Hayır dostum yaramadı. Knşlım özelden. Bu arada bana burdan gönderdiğin cvplar msn adresime uyarı olarak gelmiyor. Önceden forumturka'da bi yazıma cvp atıldığında mail geliyordu adresime. Neden artık gelmiyor onu da anlamış değilim???

8. bukalemun_barış

bukalemun_barış Yeni Üye

orda mısın kardeşim?

Bu Sayfayı Paylaş